Z okazji Super Bowl 2017 został opublikowany zwiastun nowego filmu Sf/Horror „LIFE”. I trzeba przyznać, że wygląda zachęcająco. Mimo dosyć klasycznych i wykorzystywanych wcześniej patentów. 

Głównymi bohaterami są członkowie załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej – bliscy odkrycia pierwszego dowodu na istnienie życia pozaziemskiego. Badany okaz z Marsa jest bardzo inteligentny i  – oczywiście – śmiertelnie niebezpieczny dla ludzi. 

Reżyseruje Daniel Espinosa, zaś w głównych rolach pojawia się tacy aktorzy jak Jake Gyllenhaal, Hiroyuki Sanada, Ryan Reynolds, Olga Dihovichnaya, Rebecca Ferguson, Ariyon Bakare.

 

 

O Autorze

Michał Stonawski (ur. 1991 r. w Krakowie) - Redaktor naczelny lubiegroze.pl. Autor beletrystyki, publicysta, krytyk literacki. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem "Wyrok" w antologii "Horyzonty Wyobraźni 2010". Od tego czasu opublikował ponad trzydzieści opowiadań tak elektronicznie, jak i na papierze (ostatnio: "Cisza" w "Nowej Fantastyce"). Aktywny członek fandomu fantastyki, organizator i koordynator eventów literackich, w latach 2014-2016 współorganizator Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Na 2017 rok planowana jest premiera książki "Mapa Cieni: Kraków", której jest pomysłodawcą, redaktorem i współautorem. Ostatnio próbuje swoich sił jako Game Developer - wiceprezes Alrauna Studio. Kontakt: mstonawski@gmail.com

Podobne Posty