Do sprzedaży trafiła książka Sylwii Błach „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory” – czyli groza skierowana do najmłodszych, najnowsza pozycja wydawnictwa ALBUS. 

Trzeba też przyznać, że mało jest na rynku literatury grozy przeznaczonej dla dzieci. A ta książka właśnie taką tematyką zdaje się zabłysnąć, co – zdaniem naczelnego – jest zdecydowanie jednym z najlepszych newsów w dotychczasowym roku 2017. 

Książkę ilustruje Paulina Daniluk!

Zapraszamy na profil wydawnictwa ALBUS!

O Autorze

Michał Stonawski (ur. 1991 r. w Krakowie) - Redaktor naczelny lubiegroze.pl. Autor beletrystyki, publicysta, krytyk literacki. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem "Wyrok" w antologii "Horyzonty Wyobraźni 2010". Od tego czasu opublikował ponad trzydzieści opowiadań tak elektronicznie, jak i na papierze (ostatnio: "Cisza" w "Nowej Fantastyce"). Aktywny członek fandomu fantastyki, organizator i koordynator eventów literackich, w latach 2014-2016 współorganizator Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Na 2017 rok planowana jest premiera książki "Mapa Cieni: Kraków", której jest pomysłodawcą, redaktorem i współautorem. Ostatnio próbuje swoich sił jako Game Developer - wiceprezes Alrauna Studio. Kontakt: mstonawski@gmail.com

Podobne Posty