Wydawałoby się, że inicjatywy Sebastiana Sokołowskiego są skończone: blog Okiem na Horror, pismo OkoLica Strachu, wydawnictwo Phantom Books… jednak za pośrednictwem OLS, Sokołowski ogłasza kolejny projekt: ODMIENNE STANY GROZY – BIBLIOTECZKA OKOLICY STRACHU.

Mija rok od czasu wydania pierwszego numeru OkoLicy Strachu. Od samego początku mieliśmy w planach stworzenie Biblioteczki, w której będziemy wydawać wyjątkowe publikacje. Ruszamy więc z naszym pomysłem.
Lada chwila zaczynamy pracę nad pierwszą z zaproponowanych pozycji, poniżej przedstawiamy nazwiska autorów, którzy ukażą się w najbliższym czasie, w serii Odmienne Stany Grozy. Na dzień dzisiejszy ciężko mówić jeszcze o konkretnych terminach. Postaramy się, aby przynajmniej część zbiorów opowiadań ukazała się w zbliżonym terminie do kolejnych numerów OkoLicy Strachu, abyście mogli zakupić wszystko razem, w niższej cenie. Będziemy informować o dalszych postępach.

–  czytamy na fanpage pisma. 

Ogłoszone również zostały pierwsze tytuły i autorzy, jacy znajdą się w „Biblioteczce”: 

– Dominik Łuszczyński – Chorały z pogranicza czasu – zbiór opowiadań
– Piotr Kulpa – zbiór opowiadań – Teoria rzeczy i inne opowieści
– Agnieszka Kwiatkowska – zbiór opowiadań
– Wojtek Gunia – zbiór opowiadań
– Łukasz Radecki -Lovecraft w kinie. filmowe adaptacje

O Autorze

Michał Stonawski (ur. 1991 r. w Krakowie) - Redaktor naczelny lubiegroze.pl. Autor beletrystyki, publicysta, krytyk literacki. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem "Wyrok" w antologii "Horyzonty Wyobraźni 2010". Od tego czasu opublikował ponad trzydzieści opowiadań tak elektronicznie, jak i na papierze (ostatnio: "Cisza" w "Nowej Fantastyce"). Aktywny członek fandomu fantastyki, organizator i koordynator eventów literackich, w latach 2014-2016 współorganizator Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Na 2017 rok planowana jest premiera książki "Mapa Cieni: Kraków", której jest pomysłodawcą, redaktorem i współautorem. Ostatnio próbuje swoich sił jako Game Developer - wiceprezes Alrauna Studio. Kontakt: mstonawski@gmail.com

Podobne Posty