Dzisiaj rusza sprzedaż najnowszej powieści Łukasza Radeckiego, „Nienasycony”. Wydawcą jest Wydawnictwo Phantom Books

Wydawnictwo Phantom Books Horror nawiązuje oprawą graficzną i tematyką do wydawanych w latach dziewięćdziesiątych w Polsce horrorów, takich wydawnictw i serii jak: Pahntom Press International i Amber Horror. W ofercie PBH znajdziecie horrory o klasycznej tematyce tamtych czasów, które cieszyły się dużą popularnością wśród czytelników. W tym roku wydawnictwo ma  zamiar wydać przynajmniej cztery powieści. Zaczynają od horroru  Łukasza Radeckiego „Nienasycony”.

To opowieść dziejąca się na kilku płaszczyznach czasowych, zaś sama historia rozpoczyna się w XIV wieku, w trakcie wojen, które toczył Zakon Krzyżacki na ziemi litewskiej, aby przejść do czasów współczesnych, gdzie kilkoro przyjaciół przywołuje demona, za sprawą którego pragną zemścić się na dziewczynie, która odrzuciła względy jednego z nich.

Łukasz Radecki barwnie opisuje zamierzchłe czasy i przeplata je z czasami dzisiejszymi, racząc czytelnika mocnymi i krwawymi scenami.

Wszyscy miłośnicy horrorów Grahama Mastertona i F. Paula Wilsona powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ w twórczości autora z dawnych ziem krzyżackich odnajdą elementy charakterystyczne dla Złotej Ery Horroru w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z NIENASYCONYM.

Książkę można zakupić pisząc do wydawnictwa na profilu fb., lub kupując ją na aukcji Allegro.

Linki:

FB PBH –  https://www.facebook.com/Wydawnictwo-Phantom-Books-Pokolenie-Phantom-Pressu-608481312540765/

Allegro – http://allegro.pl/lukasz-radecki-nienasycony-polski-horror-i6722912095.html

Opis z okładki:

Co łączy masakrę w Toruniu w 2003 roku, tragedię w niewielkiej wsi u schyłku XX-tego wieku i wojnę Zakonu Krzyżackiego z Litwą w wieku XIV-stym?

Odpowiedź jest zaskakująca – pradawny, słowiański demon zwany Nienasyconym.

Zafascynowani okultyzmem młodzieńcy kierowani pustą zemstą wyzwalają istotę skrywaną przez lata przez Krzyżaków. Istotę, która doprowadziła jednego z Wielkich Mistrzów do szaleństwa, a drugiego zmusiła do rezygnacji z urzędu.

Oto zło, nad którym nikt nie może zapanować.

Oto demon, który może zniszczyć całe narody.

Oto Nienasycony.

 

 

 

O Autorze

Michał Stonawski (ur. 1991 r. w Krakowie) - Redaktor naczelny lubiegroze.pl. Autor beletrystyki, publicysta, krytyk literacki. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem "Wyrok" w antologii "Horyzonty Wyobraźni 2010". Od tego czasu opublikował ponad trzydzieści opowiadań tak elektronicznie, jak i na papierze (ostatnio: "Cisza" w "Nowej Fantastyce"). Aktywny członek fandomu fantastyki, organizator i koordynator eventów literackich, w latach 2014-2016 współorganizator Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Na 2017 rok planowana jest premiera książki "Mapa Cieni: Kraków", której jest pomysłodawcą, redaktorem i współautorem. Ostatnio próbuje swoich sił jako Game Developer - wiceprezes Alrauna Studio. Kontakt: mstonawski@gmail.com

Podobne Posty