Z dużą przyjemnością zapraszamy dziś o godzinie 20:00 do wysłuchania audycji poświęconej diabłu i naszemu konkursowi „Jakie czasy taki diabeł”. W ramach audycji zostaną odczytane trzy z wyłonionych przez jury konkursowych opowiadań. Audycję prowadzą Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz. Panowie płyną na falach radia Paranormalium.

Konkurs „Jakie czasy taki diabeł” został przez nas przeprowadzony jakiś czas temu i dalej walczymy o wydanie wyróżnionych przez jury opowiadań. Mamy też nadzieję, że sama audycja zadowoli tak autorów, jak i fanów polskiej literatury grozy. 

Przypomnijmy, w jury obecni byli: 

Maciej Parowski
Michał Gacek
Marek Zychla
Marek Żelkowski
Wiktor Żwikiewicz

Radio znajdziecie pod linkiem: https://www.paranormalium.pl/stream-player-new/ 

 

O Autorze

Michał Stonawski (ur. 1991 r. w Krakowie) - Redaktor naczelny lubiegroze.pl. Autor beletrystyki, publicysta, krytyk literacki. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem "Wyrok" w antologii "Horyzonty Wyobraźni 2010". Od tego czasu opublikował ponad trzydzieści opowiadań tak elektronicznie, jak i na papierze (ostatnio: "Cisza" w "Nowej Fantastyce"). Aktywny członek fandomu fantastyki, organizator i koordynator eventów literackich, w latach 2014-2016 współorganizator Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Na 2017 rok planowana jest premiera książki "Mapa Cieni: Kraków", której jest pomysłodawcą, redaktorem i współautorem. Ostatnio próbuje swoich sił jako Game Developer - wiceprezes Alrauna Studio. Kontakt: mstonawski@gmail.com

Podobne Posty