Już pod koniec przyszłego tygodnia odbywać się będzie „Krakowski festiwal na falach”, którego organizatorem jest Fundacja Horyzont Zdarzeń. Lubiegroze.pl z dumą oświadcza, że wspomaga całą inicjatywę i jest partnerem medialnym festiwalu. Czego się możecie spodziewać? Na pewno mocnej reprezentacji polskiej grozy, oczywiście! A poza tym… pod Wawelem, na królowej polskich rzek będzie się działo! 

Program nie obejmuje jeszcze wszystkich prelekcji literackich, lecz już teraz możecie zobaczyć, jakie inne atrakcje będą się odbywać. Zapraszamy też na facebookową stronę wydarzenia: 

16-18 czerwca 2017
Wystawa fotografii na Bulwarze Czerwieńskim „Wisła na przestrzeni wieków”

17 czerwca 2017

~ terenowa gra piracka (o dawnej flocie
kaperskiej) z wykorzystaniem statków
historycznych
~ warsztaty edukacyjne Wisła dawniej i
dziś
~ warsztaty z rzemiosła dawnego
~ turniej miecza i łucznictwa dawnego
~ spotkania z autorami literackimi.
~ Chrzest łodzi
~ koncert muzyki dawnej na wodzie
(zespoły Fleurdelis i Nothing Serious)

18 czerwca 2017

Spływ historycznymi łodziami szlakiem
żywej historii Wisły (darmowe rejsy
historycznym żaglowcem)

O Autorze

Michał Stonawski (ur. 1991 r. w Krakowie) - Redaktor naczelny lubiegroze.pl. Autor beletrystyki, publicysta, krytyk literacki. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem "Wyrok" w antologii "Horyzonty Wyobraźni 2010". Od tego czasu opublikował ponad trzydzieści opowiadań tak elektronicznie, jak i na papierze (ostatnio: "Cisza" w "Nowej Fantastyce"). Aktywny członek fandomu fantastyki, organizator i koordynator eventów literackich, w latach 2014-2016 współorganizator Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Na 2017 rok planowana jest premiera książki "Mapa Cieni: Kraków", której jest pomysłodawcą, redaktorem i współautorem. Ostatnio próbuje swoich sił jako Game Developer - wiceprezes Alrauna Studio. Kontakt: mstonawski@gmail.com

Podobne Posty